Press Release

Follow Us
Share This On:  

QIMA Mobil Uygulaması: Tedarik Zincirinizi Her Yerden Yönetin!

Hong Kong, 27 Eylül 2013 - Markalar, perakendeciler ve ithalatçıların küresel tedarik zincirlerini güvenli yönetmelerini sağlayan, lider kalite kontrol hizmetleri firması QIMA, denetim, audit ve laboratuvar testlerinin elverişli bir şekilde mobil cihazlardan sipariş edilebilmesini sağlayacak mobil uygulamasını tanıtıyor.

QIMA CEO'su Sebastien Breteau, Uluslararası müşterilerin,işleri gereği mobil çözümleri tercih ettiğini belirterek, tedarikçilerin Temel Performans Göstergelerine erişim ; denetim,audit,test talep etmelerini ve raporları istedikleri zaman onaylamalarını sağlayacak mobil uygulama ile firmaların verimliliklerini arttıracağını ve ithalat süreçlerini daha iyi kontrol edebilmelerine de olanak sağlayacağının altını çiziyor.

QIMA uygulaması, aşağıdakileri de içeren yeni ve gelişmiş özellikler sunuyor:

  • Online ve mobil olarak sunulan ayrıntılı denetim,audit ve laboratuvar testi raporları
  • Sorunsuz bir şekilde sipariş verin ve planlamayı yönetin

QIMA Uygulaması ücretsizdir, iOS ve Android için indirilebilir ve uygulamaya m.asiainspection.com adresinden erişilebilir.

Ürün teftişleri; Çin, Hindistan, Bangladeş, Vietnam, Tayland, Afrika ve Latin Amerika'da $, Avrupa'da ve Asya'nın diğer bölgelerinde ise $ ücretle gerçekleştirilir. Fabrika denetimleri ve sosyal ve çevresel denetim hizmetleri $ ücretle verilir.

QIMA Hakkında - Your Eyes in the Supply Chain!™

QIMA; uluslararası markalar, perakendeciler ve ithalatçıların küresel tedarik zincirlerini güvenli kılmalarını sağlayan lider bir kalite kontrol hizmetleri tedarikçisidir. Ürün Teftişi, Fabrika Denetimi ve Laboratuvar Testi hizmetleri talep eden şirketler için benzersiz web tabanlı kalite kontrol yönetim araçları sayesinde, QIMA 110'dan fazla ülkede müşterilere hizmet veriyor.

Medya İletişim
Michael Mesarch
Tel: (+86) 755 2223 9888
Email: press@qima.com