2018 Aralık ayında, AsiaInspection QIMA oldu

Sektörümüzde inovasyon ve hizmette mükemmellikle eşanlamlı hale gelen AsiaInspection adını ne kadar çok seversek sevelim, onu aştığımızın farkına vardık.

Ne de olsa biz artık Asya'nın ötesinde de mevcuduz ve sadece saha denetimlerinin dışında teknoloji ile sağlanan tam bir kalite kontrol ve uygunluk çözümleri yelpazesi sunuyoruz. Denetim ve geliştirme programlarının sağlayıcısından laboratuvar testlerine ve ürün güvenliği uzmanlığına kadar, platformumuz tedarik zinciri ağınızı genel kalite ve uyumluluğu geliştirmek için bağlıyor.

Bunu düşünerek markamızı yeni bir isim ve logo ile yeniden konumlandırmaya karar verdik.Neden QIMA?

Teknoloji ile sağlanan kullanılması kolay ve yenilikçi çözümler sunmaya odaklanmamızı yansıtan kısa ve akılda kalan bir isim istedik.

QIMA ismi "Kalite Denetim Yönetimi"nden geldiği üzere temel uzmanlığımız ile ilgili. Aynı zamanda birkaç dilde bir anlamı var. Çincede 启迈 - qǐ : ilham vermek, başlatmak ve mài: ileriye doğru adım atmak anlamına geliyor. Arapçada "değer" anlamına geliyor ve Yunancada, "dalga", basitliğe davet etmek, akışkanlık ve markamızın temsil ettiği gelişim anlamına geliyor.

QIMA'nın geleceğini sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!