Eğitim ve e-Öğrenim

10 yılı aşkın üçüncü taraf kalite kontrol deneyiminin ürünü olan küresel e-Öğrenim sistemimiz, denetçileri, müfettişleri ve tedarikçilerinizi gereksinimlerinize göre eğitmenin en iyi yoludur.

Küresel Eğitim Platformu

QIMA Bilgi Merkezi tarafından desteklenen e-Öğrenim programlarımız, genel kalite eğitiminden ürüne özel ve müşteriye özel olmak üzere 500'den fazla kursa sahiptir. Her zaman çevrim içi olarak erişilebilen kurslar, özel eğitim ekibimiz tarafından uluslararası standartlara, en iyi uygulamalara ve gereksinimlerinize göre hazırlanmaktadır.


QIMA Dahili Eğitim Süreçleri

Müfettişlerimiz veya denetçiler yapılandırılmış öğrenme yollarını takip ettikleri için, tüm önemli kontrol noktalarında sınavlara girerler ve bağımsız çalışma için onaylanmadan önce yerinde değerlendirmeye tabi tutulurlar.

Tüm saha personelimiz haftalık çevrim içi eğitim seansları ve sınavlarına tabi tutulur ki bu sayede sürekli iyileştirme ve beceri geliştirme sağlayabiliriyoruz. Bu arada, özel ekibimiz, materyallerin tutarlılığını, sertifikaları takibini ve öğrencilere destek verilmesini sağlamak için sürekli olarak çalışır.

Kendi Eğitim Programınızı Kurun

Müşteriler için eğitim ekibimizin kendi kalite kontrol uzmanlığımızı şirket içi ürün bilginizle birleştiren ısmarlama içerik (dersler ve küçük sınavlar) ile inşa edeceği özel eğitim programları geliştiriyoruz. Denetçilerimiz ve müfettişlerimizin yanı sıra eğitim platformumuz, tedarik zinciriniz dahilinde gerçekten küresel bir kalite sertifikasyon programı geliştirmek için kendi ekibinize ve tedarikçilerinize açılabilir.