Online Rezervasyon

QIMA Platformu, sizin, ekibinizin ve tedarikçilerinizin çevrim içi olarak teftiş, denetleme ve laboratuvar testlerini kolayca yapabilmeleri için sezgisel bir arayüz sunuyor.

Birkaç Dakikada Başlayın

QIMA platformunda 3 dakika içinde: kullanıcı hesabınızı oluşturun, tercihlerinizi ayarlayın ve ürün denetimlerine, tedarikçi denetimlerine ve laboratuvar test hizmetlerine rezervasyon yapmaya başlayın!

Bir QIMA Hesap Yöneticisi, ilk adımlarınızda size yardımcı olacak ve şirket profilinizi ayarlayacaktır.

Tüm şirketlerin aynı olmadığını düşünüyoruz, bu nedenle platform, kuruluşunuzun gereksinimlerine uymak için esneklik sağlıyor. Tipik olarak:

  • şirketinizin altında birden fazla kullanıcı hesabı oluşturun
  • özelleştirilebilir erişim seviyeleri (rezervasyon hakları, rapor görüntüleme hakları, vb.) ile ilgili 'alt hesaplar' (örn. Tedarikçiler)
  • rapor onayı ayarlarını özelleştirin
  • ürün çeşitleri, muayene kontrol listeleri, AQL ayarlarını kişiselleştirin
  • APG’ler gösterge panosu ayarlarını özelleştirin

Kolay Hizmet Programlama

Kurulduktan sonra, QIMA ile rezervasyon yapmak çok kolay: sadece ihtiyacınız olan hizmeti seçin ve özelliklerinizi belirtmek için ara yüzümüzden yararlanın. Rezervasyon formlarımız, kalite uzmanlarının ihtiyaçları için özel olarak üretilmiştir ve tasarlanmıştır - ancak siparişinizi işlemek için bize minimum bilgi sağlayabileceğiniz kadar basittirler.

Rezervasyonunuzu onaylamadan önce, bir fiyat teklifi alırsınız, böylece hizmetin ne kadar ücretlendirileceğini bilirsiniz - ve daha sonra siparişinizin ilerlemesini hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Sık sık hareket halinde misiniz? Endişelenmeyin: QIMA Mobile App ile, hesabınızın verilerine erişin ve siparişleri telefonunuzdan indirin!

Sektörel Uzmanlık – Çevrim İçi

Rezervasyon formlarımız, yıllar boyunca kendiniz gibi kalite uzmanlarından gelen geri bildirimleri ve girdileri toplayarak oluşturulmuştur. Gerek yerinde denetimler, tedarikçi denetimleri gerekse laboratuvar testleri olsun, etkili bir kalite kontrol programı hazırlamak için hangi bilgilerin gerekli olduğu konusunda size, ekibinize ve tedarikçilerinize kılavuzlar sunarlar.

Bu nedenle, QIMA platformunu kullanmak, tüm programınız boyunca süreçlerin ve gereksinimlerin tutarlılığını sağlamanın bir yoludur.