Gerçek Zamanlı Gösterge Panosu

QIMA hesabınızda gerçek zamanlı özel APG'leri elde edin, böylece tedarik zinciri kaliteniz hakkında bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Sonunda, Mantıklı Bir APG Gösterge Panosu

Müfettişlerimiz, denetçilerimiz ve laboratuvar teknisyenlerimiz sizin için hizmetleri yerine getirdiğinden, ilgili tüm veriler doğrudan ürününüzün kalitesi ve uyumluluğuna dair gerçek zamanlı, doğru veriler sunarak APG'lerin gösterge panosuna aktarılır. Tedarik zincirinizin kuş bakışı görünümünü alın ve kaynak bulmadaki en son trendleri görün - daha sonra derinlere dalın ve bireysel fabrikalara, ürün hatalarına ve test sonuçlarına yakından bakın. Tedarik zincirinizin kuş bakışı görünümünü alın ve kaynak bulmadaki en son trendleri görün - daha sonra derinlere dalın ve bireysel fabrikalara, ürün hatalarına ve test sonuçlarına yakından bakın.

Tedarikçilerinizi İzleyin ve Kıyaslayın

Verilerde, içerik her şeydir: bu nedenle, tüm tedarikçilerin APG’lerini kendi portföyünüze ve seçtiğiniz sektöre karşı karşılaştırmak için kolay bir yol sunuyoruz.

  • Zamanla ürün kalitesi trendinizi ve kendi tarihsel ortalamanız ve sektörünüzle karşılaştırmasını görün.
  • Sadece birkaç tıklamayla, belirli bir tedarikçinin diğerleri ile karşılaştırıldığında nasıl olduğunu kontrol edin, böylece en iyi iş ortaklarınıza öncelik verebilir ve düşük performans gösterenleri göz ardı edebilirsiniz.
  • Tedarikçilerin uzun vadeli iyileştirme veya bozulmalarını tespit etmek için etik puanlarını izleyin
  • Gerçek zamanlı denetim durum raporumuz ile takip denetimini asla kaçırmayın

Gösterge Panonuzu Özelleştirin

Özelleştirme seçeneklerimiz sınırsızdır, böylece QIMA gösterge panosunu gerçekten de kontrol panelinize dönüştürebilirsiniz. Başlangıç ​​sayfanıza, odaklanmak istediğiniz alanları vurgulayan özel anlık görüntüler ekleyin: üretim sorunlarını takip etmek, denetim puanlarına dikkat etmek veya belirli tedarikçi APG'lerini takip etmek isteyip istemediğinizi belirtin.

Daha derine mi inmeniz gerek? İhtiyacınız olan verileri tam olarak almak için ayrıntılı filtreleri kullanın, size en uygun olan bir rapor oluşturun ve seçtiğiniz formatta dışa aktarın. Hepsi sizin verileriniz - bu yüzden sizin için çalışmasını sağlamak için her şeyi yapıyoruz.