Denetim Listeleri ve Standartlar Yönetimi

Ürününüz türünün tek örneğidir- ve QIMA'nın tamamen özelleştirilebilir denetim kontrol listeleri, test programları ve denetim protokolleri ile benzersiz tasarım ve standart prosedür arasında mükemmel bir denge kurabilirsiniz.

Sizin Ürününüz, Sizin İhtiyaçlarınız, Sizin Yolunuz

Kimse ürününüzü sizden daha iyi tanıyamaz, bu yüzden kalite kontrol söz konusu olduğunda sizi sorumlu tutarız. İnceleme kontrol listemizle, sektörünüzün birçok hazır Kalite Kontrol protokolü seçeneklerinden birini seçebilir veya sıfırdan bir tane olışturabilirsiniz.İhtiyaçlarınız değiştiğinde, yeni protokoller ekibimize anında iletilecek ve denetçilerimiz her zaman spesifikasyonlarınız hakkında güncel bilgi sahibi olacaktır.

Size Uygun Bir Test Programı

Ürün geri çağırmalarını geçmişte bırakın ve sınırda geri çevrilmekten asla endişe etmeyin. QIMA'nın laboratuvar test programları, ürününüzün nereye giderse gitsin, hedef pazarın standartlarına uygun olmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Ürünleriniz ve pazarlarınız için çalışan bir test programı oluşturmak ve gereksinimlerinizi karşılayan test paketlerini özelleştirmek için ürün güvenlik mühendislerimizden rehberlik almak için çevrim içi laboratuvar testleri kütüphanemizden seçim yapın.

Doğru Denetim Çerçevesini Seçme

Tedarik zincirinizde tedarikçi denetim programı mı kuruyorsunuz? QIMA, en yaygın kabul gören denetim çerçevelerine karşı denetimler yapmak üzere onaylanmıştır - ve talimatlarınızı çevrim içi olarak kolayca kaydedebilir ve ayarlayabilirsiniz. Denetimlerim uzmanlarımız, denetim sürecinden düzeltici eylem planlamasına kadar süreçleri uygulamanızda size yardımcı olur ve tümünü çevrim içi hesabınızın rahatlığından yönetirsiniz.

Uzman Yardımı Her Zaman Mevcut

Yeni ürününüz için en uygun özelliklere karar vermekte güçlük çekiyorsanız, sonsuz ürün güvenliği yönetmeliklerinin arasında boğulmuş hissediyorsanız ya da ürününüz için en uygun denetim protokolünün ne olduğundan emin değilseniz, her zaman size bir el uzatmak için buradayız. Uzman ekiplerimiz ve özel hesap yöneticiniz, sahip olabileceğiniz ürün kalitesi veya tedarikçi uygunluk sorunlarını yönlendirmenizde size yardımcı olur.